Stolní vlaječky

06.05.2013

1. ROZMĚR

Reklamní (firemní) vlaječky nabízíme v rozměru podle přání zákazníka ve vertikálním nebo horizontálním provedení, ve tvaru obdélkíku, čtverce, pětiúhelníku, tojúhelníku nebo erbu. Standardní rozměry jsou např. 11x16 cm, 12x18 cm, 13x20 cm, 15x22 cm. Na přání můžeme zhotovit i jiný rozměr a tvar.

2. TECHNICKÉ ÚDAJE

Reklamní (firemní) vlaječky zhotovuje naše firma jako jediná v ČR z PES saténového hedvábí Satinette o hmotnosti 220g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií oboustranného sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku.

 

Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu  o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí, vlní, obšití cestuje z jedné strany na druhou a vlaječky působí handrovitým dojmem.


Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek.

3. PŘÍSLUŠENSTVÍ

K vlaječkám zajišťujeme stojánky pro zavěšení nebo navlečení vlaječky. Stojánky jsou kovové nebo dřevěné. Kovové jsou barvené komaxitovou barvou nebo chromované, dřevěné lakované.


Cena reklamní vlaječky


Nepřehlédněte: cena reklamní vlaječky se odvíjí od rozměru a počtu kusů !!.Nezáleží na počtu barev potisku ani motivu na přední nebo zadní straně vlaječky !! Cena a kvalita nemá konkurenci "


Vlaječky krajů je možno objednat standardně přes náš e-shop.

Nejnovější články

Vše okolo sázení rajčat

Zasadit rajčata správně je důležité pro jejich zdravý růst a plodnost. Zde je několik kroků, které můžete následovat: Volba vhodného...
06.06.2023

Tonování autoskel

Při tonování autoskel existuje několik možností, které se liší v použitém materiálu a intenzitě zatemnění. Zde je několik obecných...
05.06.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace