Svatební kytice Ostrava v originální podobě

28.12.2015

SVATEBNÍ KYTICE OSTRAVA JAKO ORIGINÁLNÍ KVĚTINOVÁ SVATEBNÍ DEKORACE

Plánujete svatbu? Hledáte svatební kytice v Ostravě?Svatební dekorace v Ostravě?

Na svatby v Ostravě a okolí vám rodinná firma Jablenka připraví zcela unikátní a originální svatební dekoraci svatební tabule nebo svatebního sweet baru (tzv. sladký koutek).

Svatební dekorace v Ostravě

Svatební dekorace od Jablenky v podobě ovocné kytice nebo čokoládové kytice ohromí svatební hosty svoji krásou,vůní a chutí.Svatební dekorace je tak i praktická,protože ovocné kytice poskytnou svatebčanům chutné a lahodné občerstvení.

Ovocné kytice v Ostravě

Ovocné kytice v Ostravě od Jablenky jsou hitem na svatbách.Další variantou jsou jahody v čokoládě.Na ovoce je používána jen pravá prémiová čokoláda přímo z Belgie,která se používá na výrobu belgických pralinek.Mimochodem v Jablence vám připraví i čerstvé domácí pralinky na svatbu třeba jako výslužku pro svatebčany nebo jako delikatesu na svatební sweet bar.

Ovoce v čokoládě v Ostravě

Ovoce v čokoláděna svatby v Ostravě jako jsou jahody v čokoládě,banán v čokoládě, ananas v čokoládě nebo hrozno v čokoládě (tmavé, mléčné, bílé či růžové) jsou naaranžovány na skleněný patrový podnos tzv.věž, která budí zaslouženou pozornost všech svatebčanů.

Hledáte svatební dar v Ostravě pro novomanžele?

Svatební dar v Ostravě, to jsou dárkové koše ve zcela unikátní podobě. Dárkový koš od Jablenky je připraven jen z čerstvých kousků ovoce a pralinkové čokolády z Belgie.Ovoce v pralinkové čokoládě je tak delikatesou, které neodolá žádná nevěsta ani ženich.

Jablenka Ostrava Vám připraví svatební dekoraci či svatební výzdobu svatební tabule nebo sweet baru (sladký koutek) v podobě,že rozzáří vaší svatbu. A Jablenka pomůže i Vám na Vaší svatbě v Ostravě a okolí.

www.jablenka.cz

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace