Moderní prostory k pronájmu pro pořádání akcí v Ostravě

20.10.2014

Dům kultury Akord v Ostravě-Zábřehu prošel rekonstrukcí, která budovu zbavila soc-realistického puncu. Akord se nyní může pyšnit moderním vzhledem, pěknými interiéry a dalšími prostory (sály, salónky, učebny, školící místnosti), vhodnými k pronájmu pro pořádání společenských akcí v Ostravě jako jsou koncerty, divadla, plesy, firemní večírky a prezentace, konference, školení, semináře, rodinné oslavy, promoce, svatby.

Pronájem sálů a salónků Ostrava

Plesová sezóna a období firemních večírků je přede dveřmi. Kdo shání prostor pro uspořádání plesu či podobné větší společenské akce přímo v Ostravě, může využít komplexních služeb Akordu. DK Akord pronajímá k tomuto účelu Velký sál, který je plně vybaven zvukovou a světelnou technikou. V případě potřeby je možné pódium prodloužit o molo a tím vaši akci zpestřit např. o módní přehlídku. Pokud k pronájmu přiberete menší Hudební sál či různé salónky, můžete v Akordu uspořádat společenskou akci až pro 1000 lidí.

Pořádání svateb a rodinných oslav

Tím, že se Akord specializuje na pořádání akcí na klíč, kdy kompletně zajišťuje i cateringové služby, není problém pro nás uspořádat vám svatbu či rodinnou oslavu, jakou si budete přát. Je libo komorní oslavu pro pár příbuzných nebo velkou akci pro několik desítek hostů? Kromě vhodného prostoru pro vaši akci vám doporučíme a zajistíme kapelu, případně dýdžeje a do detailu vystrojíme hostinu. Vše dle vašich požadavků. 

Těšíme se na vás :-)

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace