Co všechno můžete postavit z lega?

13.10.2014

Co všechno se dá postavit z lega?


Na tuto otázku je velice jednoduchá odpověď, z lega se zkrátka dá postavit všechno! Od jednoduché věžičky po mobilní jeřáb, který se skládá z více než dvou tisíc dílků.


Stavebnice Lego je stará už skoro pětaosmdesát let. Zatímco člověku v tomto věku již ubývají síly, u stavebnice Lego je to přesně naopak. Za těch pětaosmdesát let urazila dlouhou cestu a každým dalším rokem sílila a rozrůstala se, aby se dnes mohla porovnávat se světovými jedničkami na trhu hraček.
Základním stavebním kamenem stavebnice Lego je kostka, která byla mimochodem již dvakrát vyhlášena "Hračkou století", na což je společnost Lego patřičně hrdá.


Tak dej kostku ke kostce, postav třeba zeď...


Co by ale byla kostka, bez unikátního stavebnicového systému. Tento spojovací systém je jedinečný a díky němu existuje nekonečné množství způsobů, jak stavět.
Lego nabízí téměř pětatřicet stavebnicových sad, které jsou různě zaměřené a vyprávějí vždy jiný poutavý příběh. Právě také díky příběhům, které jednotlivé stavebnice ukrývají je Lego jedinečnou a nejvyhledávanější stavebnicí u nás i po celém světe. V portfoliu Lega tak naleznete sady stavebnic, jako například Lego Friends, Lego Star Wars, Lego Duplo, Lego Chima, Lego Technic, Lego Creator, Lego Ninjago, Lego Hero Factory a mnohé další.


Výhodou je, že kostky jednotlivých sad bývají často kombinovatelné a kompatibilní, a tak můžete jednotlivé sady smíchat dohromady a stavět jen podle své fantazie.


Na trhu neexistuje žádná jiná obdobná stavebnice, která by poskytovala tak velké množství způsobů stavění a co je nejlepší, se stavebnicí Lego se zabaví jak holky tak i kluci. Čím více vás bude stavět, tím větší Lego svět vybudujete.
Vymýšlejte, tvořte, budujte! Postavte si se sadou stavebnic Lego Creator Expert Models slavný most Tower Bridge, po kterém se bude prohánět Luke Skywalker ze sady Lego Star Wars, na puntičkářsky vyšperkované čtyřkolce ze sady Lego Technic. Fantazii se meze nekladou a nic není takové, jak se zdá. Propoj všechny příběhy Lego a vytvoř svůj vlastní!


To, co ještě před pár lety bylo nepředstavitelné, se dnes díky Lego stává skutečností! Lego boří hranice a umožňuje malým stavitelům stavět nevídané věci. Je to k neuvěření, že z kostek Lego se dají postavit zvířátka, která vypadají jako živá. Postav si neposednou opičku a tukana z džungle se stavebnicí Lego Creator. Když tě přestane bavit, jednoduše ji přestav na roztomilého medvídka a pak znova na poťouchlou veverku.


Lego dává tolik příležitostí jak si hrát, je jen na tobě, jak je využiješ!

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace