Snadné založení s.r.o. i v roce 2014

29.07.2014

Pakliže uvažujete o založení firmy, možná byste měli zvážit možnost najmout si na založení profesionální firmu. Zakládání s.r.o. je administrativně náročné a běžný člověk se může snadno ztratit ve vyhláškách a jejich výkladech, proto je v určitých případech vhodné využít služeb profesionálního poradenství. Zejména také vzhledem k tomu, že dne 1. ledna 2014 vstupuje v platnost nový občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích, který mění některé kroky založení firmy. Více o založení s.r.o. v roce 2014 zde.

Společnost Profi-kancelář s.r.o. nabízí zkušený tým expertů v oblasti zakládání s.r.o. Specialisté vám poradí v oblasti sjednávání smluv, zápisů u notáře či obchodních podílů. Samotné zakládání s.r.o. je uzpůsobeno pro maximální pohodlí klienta. Zakládání probíhá díky potvrzení o plné moci čistě přes specialisty, kteří za klienta krom samotného podpisu u notáře připraví všechny úřední dokumenty a ušetří zákazníkovi čas a tím i peníze, samozřejmě vše v souladu s právním řádem. Jediná věc, kterou musí klient absolvovat je schůzka u notáře. O vše další se již postarají specialisté.

Pro plynulé a rychlé založení firmy je nejdůležitějším aspektem zkušenost. Dohledat přesný postup pro založení s.r.o. je časově velice náročné a může se nezkušenému zakladateli protáhnout až na několik měsíců. Díky specialistům, kteří ve svém oboru pracují již dlouhodobě, je zakládání společnosti skrze poradenskou firmu záležitost několika dnů. Pokud jednání probíhají podle představ, může být společnost založena již za deset dní. Firma Profi-kancelář s.r.o. se zaručuje za založení společnosti v daném termínu, pokud se tak totiž nestane, obdržíte až 100% slevu na zadanou zakázku.

Kromě možnosti založit novou společnost existuje i možnost, koupit již existující společnost, která zatím nevykonávala žádnou činnost. Výhodou je okamžitá funkčnost společnosti doba, kterou musíte počkat, než se pustíte do samotného podnikání, se tedy radikálně sníží. Pokud si nejste jistí, co obnáší založení či koupě firmy skrz Profi-kancelář s.r.o., můžete samozřejmě vše zdarma prokonzultovat s odborníky. Vše můžete provést z pohodlí domova pomocí internetu na stránkách www.profi-kancelar.cz/nova-firma, kde najdete informace o službách a můžete zde podat objednávku na koupi či založení společnosti.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace