Vaše virtuální kancelář v Praze

25.04.2014

Stačí se s nimi jen domluvit, kdy dorazí do vaší virtuální kanceláře. Vaše firma může trvale sídlit na spoustě atraktivních lokalit v centru Prahy.

Můžete například využít naše kancelářská centra na adrese:

  • Praha 1 - Školská ulice,
  • Praha 2 – Karlovo náměstí,
  • Praha 3 – Husinecká ulice
  • a Praha 9 - Poličanská ulice.

Virtuální kancelář a mnoho dalších služeb

Místa tam máme a je jen na vás, kde a na jak dlouho si své sídlo necháte skrze nás zařídit. Kromě toho můžeme pro vaši virtuální kancelář provádět ještě spoustu dalších služeb, záleží to jen na vás, co vám bude vyhovovat. Naši poradci vám rádi pomohou se založením nové firmy, s daněmi i tiskem vizitek, případně napojí vaši firemní linku přímo na váš telefon, aby vám ušetřili další technické starosti.

Podnikání nemusí být stresová záležitost, ale může se změnit v zábavu nebo hru, kde si volíte vy sami pravidla. A vaši klienti je budou rádi respektovat, když za nimi budete stát jako sebevědomá osobnost.

Bližší informace o virtuální kanceláři společnosti Profi-kancelář s.r.o. získáte přímo na webové adrese www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Nejnovější články

Vše okolo sázení rajčat

Zasadit rajčata správně je důležité pro jejich zdravý růst a plodnost. Zde je několik kroků, které můžete následovat: Volba vhodného...
06.06.2023

Tonování autoskel

Při tonování autoskel existuje několik možností, které se liší v použitém materiálu a intenzitě zatemnění. Zde je několik obecných...
05.06.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace