Sanace vlhkého zdiva za pomoci injektáže

24.12.2013

Sanace zdiva lze provádě mnoha postupy - metoda svislé hydroizolace, injektáž zdiva nebo například podřezání zdiva. Vždy je však třeba mít na paměti skutečnost, že se jedná o poměrně náročnou disciplínu, kterou by měl vždy provádět odoborník nebo specializovaná firma. Jednou takovou je i firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o. má za sebou nespočetně mnoho realizovaných zakázek a působí na trhu již řadu let. Ve svém oboru (sanace zdiva) patří ke špičkám, což se odráží v kvalitních referencích a spokojených zákaznících. Sanace vlhkého zdiva je hlavní složkou portfolia firmy, avšak vedle toho provádí i zemní a výkopové práce nebo třeba zednické práce, které se sanací zdiva velmi úzce souvisí.

Injektáž zdiva

Jednoznačně nejpoužívanější metodou v rámci sanace vlhkého zdiva je injektáž zdiva. Do poškozeného zdiva se vyvrtají otvory, do kterých se následně aplikuje speciální hydrofobizační (vodoodpudivá) směs mající izolační účinky. Injektáž zdiva tak dá za vznik dodatečné izolační vrstvě, která má za úkol odpuzovat vzlínající okolní vlhkost.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace