Malá půjčka příjde před Vánoce vhod.

06.12.2013

Vánoce se blíží a vám při nakupování dárků chybí jen pár tisíc. Nechcete se zadlužovat na dlouhou dobu ani nepotřebujete částku v řádu deseti tisíců. Přemýšlíte, kdo by vám tak půjčil třeba tisíce dva nebo tři? Zkuste rychlou půjčku od Click Credit s.r.o.

Proč právě Click Credit? Protože je levný. Poplatek za každých tisíc korun je pouze 33 Kč. Žádné skryté poplatky nebo vysoké úroky. Půjčit si můžete tisíc jeden nebo rovnou tisíců pět. Celý proces žádosti je velmi rychlý. Během několika minut vyplníte online žádost a do hodiny už víte, zda peníze máte k dispozici. Když žádáte již po druhé, stačí poslat krátkou SMS zprávu s potřebnou částkou. Částku do 3 000 Kč si můžete vybrat na terminálu Sazky. Jednoduché a rychlé řešení.

V obchodě uvidíte zajímavý dárek, přes internet v mobilu zažádáte o potřebnou částku, v trafice s terminálem Sazky peníze vyberete a dárek koupíte. Do měsíce půjčku splatíte a kdykoliv v budoucnosti ji můžete znovu využít.

Nejnovější články

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Vlastní bydlení

Je tomu jen několik málo let, když jsme koukali na ceny nových bytů a říkali jsme, jak jsou drahé, ne-li předražené. Jednalo se zejména o...
02.02.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace