Virtuální sídlo firmy se založením s.r.o.

23.08.2013

Už vás nebaví platit přemrštěné sumy za kancelářské prostory, které jsou umístěny na lukrativní adrese? Využíváte tyto místnosti pouze několikrát do měsíce, ale nechcete se vzdát zajímavé a z hlediska vašeho podnikání, i přínosné adresy? V tom případě vsaďte na zcela jiný druh pronájmu, který může být ušit přímo na míru a to virtuální kancelář do které můžete umístit své sídlo firmy. Virtuální sídlo firmy je moderním a finančně zajímavým řešením. Mohou je využít hlavně podnikatelé, kteří uvažují o založení s.r.o., ale chtějí ušetřit náklady.

Co získáte ve virtuální kanceláři?

Předně ušetříte! Neplatíte totiž zbytečně například za asistentku, účetního či marketingového kreativce. To vše vám totiž může zajistit virtuální kancelář. Ale to není vše. Profi-kancelář vám zřídí sídlo firmy na dobré adrese. Ačkoli svou firmu řídíte z domova, sídlo firmy máte na Praze 1, Praze 2, Praze 3, nebo na v ekonomické variantě na Praze 9! Vaši zákazníci za vámi „na dobrou adresu“ mohou přijít bez ohlášení a pracovníci virtuální kanceláře společnosti se jim budou věnovat. Na domluvená jednání vám bude k dispozici zasedací místnost s veškerým kancelářským i cateringovým servisem.

Virtuální sídlo firmy ve zkratce

Virtuální sídlo firmy si můžete vybrat v jednotlivých kancelářských centrech. Sídla společnosti jsou nabízeny ve dvou nejvyužívanějších variantách a ještě navíc je zpřístupněn program virtuálního sídla firmy moje PROFI, u něhož si veškeré požadavky můžete nastavit dle sebe. Profi-sídlo je základní variantou virtuálního sídla, která nabízí poskytnutí sídla společnosti či kontaktní adresy firmy. Máte neomezený příjem, měsíční přeposílání korespondence a je zajištěna i vlastní pevná linka, která je přesměrována na váš telefon. Bude-li potřeba jednat s úřady, zasedací místnost dostanete zdarma. Dopisy vám jsou v rámci Profi-sídlo dostupné online či upozorněním na SMS anebo vám bude zaslán e-mail.

Založení s.r.o. také umíme

Pokud využijete podpůrný servis k založení s.r.o. od společnosti Profi-kancelář, vaše přítomnost kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu a složení základního kapitálu společnosti nebude vůbec potřeba. Odborníci se postarají o to, aby veškeré dokumenty k založení s.r.o. byly připraveny a podány v souladu s platnou legislativou. Kromě zřízení živnostenského listu a zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se Profi-kancelář postará i o přihlášení na finančním úřadu.

Níže jsou uvedeny adresy objektů, které Profi-kancelář využívá jako virtuální sídlo firmy:

  • Školská, Praha 1
  • Karlovo náměstí, Praha 2,
  • Husinecká, Praha 3,
  • Poličanská, Praha 9.

Pracovníci ve všech našich objektech se těší na vaši návštěvu.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace