Prodej obchodních center a maloobchodních prostor

30.06.2013

Obchodování s komerčními objekty si stále zachovává svoji atraktivitu, přestože se mnohdy setkáváme s názory o přesycenosti teritoria České republiky markety a obchodními domy. Těší se u českých občanů velké popularitě a do značné míry vytěsnily ze spotřebního trhu malé prodejny.

Prodej obchodních center i maloobchodních prostor je zajímavý pro zahraniční podnikatele. Jsou to především ruští investoři, kteří vyvážejí svůj kapitál z Ruska do zemí západní Evropy a živě se zajímají o možnosti jeho uplatnění v České republice. Je o nich všeobecně známo, že mají dost finančních prostředků a jsou schopni obchodovat rychle. Majitelé obchodních center a tržišť uvažující o prodeji takových objektů mají nyní možnost využít aktivity a zvýšeného zájmu ruských podnikatelů.

Prodej obchodních center, supermarketů a maloobchodních prostor a zprostředkovává firma specializující se na obchodní styky s Ruskem – European Business Consortium, S.E. (EBC). Má svou pobočku v Moskvě, kde její spolupracovníci aktivně pracují se širokým portfoliem investorů. Ti jsou průběžně informováni o všech českých nabídkách. Společnost EBS, mimo jiné, figuruje na předních místech ruského internetu, mezi zájemci o spolupráci s českými firmami je dostatečně známa a požívá u nich značné důvěry.

Společnost EBC je schopna nabídnout českým zájemcům o prodej obchodních center a maloobchodních prostor efektivní pomoc pří výběru vhodného partnera i širokou škálu služeb při organizování celé obchodní transakce. Podrobnější informace jsou na webových stránkách www.prodejdoruska.cz .

Nejnovější články

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Vlastní bydlení

Je tomu jen několik málo let, když jsme koukali na ceny nových bytů a říkali jsme, jak jsou drahé, ne-li předražené. Jednalo se zejména o...
02.02.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace