Prodej obchodních center a maloobchodních prostor

30.06.2013

Obchodování s komerčními objekty si stále zachovává svoji atraktivitu, přestože se mnohdy setkáváme s názory o přesycenosti teritoria České republiky markety a obchodními domy. Těší se u českých občanů velké popularitě a do značné míry vytěsnily ze spotřebního trhu malé prodejny.

Prodej obchodních center i maloobchodních prostor je zajímavý pro zahraniční podnikatele. Jsou to především ruští investoři, kteří vyvážejí svůj kapitál z Ruska do zemí západní Evropy a živě se zajímají o možnosti jeho uplatnění v České republice. Je o nich všeobecně známo, že mají dost finančních prostředků a jsou schopni obchodovat rychle. Majitelé obchodních center a tržišť uvažující o prodeji takových objektů mají nyní možnost využít aktivity a zvýšeného zájmu ruských podnikatelů.

Prodej obchodních center, supermarketů a maloobchodních prostor a zprostředkovává firma specializující se na obchodní styky s Ruskem – European Business Consortium, S.E. (EBC). Má svou pobočku v Moskvě, kde její spolupracovníci aktivně pracují se širokým portfoliem investorů. Ti jsou průběžně informováni o všech českých nabídkách. Společnost EBS, mimo jiné, figuruje na předních místech ruského internetu, mezi zájemci o spolupráci s českými firmami je dostatečně známa a požívá u nich značné důvěry.

Společnost EBC je schopna nabídnout českým zájemcům o prodej obchodních center a maloobchodních prostor efektivní pomoc pří výběru vhodného partnera i širokou škálu služeb při organizování celé obchodní transakce. Podrobnější informace jsou na webových stránkách www.prodejdoruska.cz .

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace