Prodej podniku v podmínkách stagnace evropské ekonomiky

15.06.2013

Samotný prodej podniku  je i při optimálním průběhu složitý a relativně časově náročný proces.

Není žádnou zvláštností, jestliže se váš podnik dostane do potíží. Vázne odbyt, dodávky surovin a všech vstupů jsou stále dražší, chybí finanční prostředky na restrukturalizaci a modernizaci výroby - prostě zabezpečení bezproblémového chodu podniku je stále složitější. Hledáte investora, který je schopen tyto problémy vyřešit? Uvažujete o prodeji podniku nebo jeho části? Možná, že řešení najdete u nás.

Je pochopitelné, že vaše zkušenosti ve sféře prodeje podniků nemohou být velké. Jde o úzce specializovaný obor, v němž není lehké najít solidního partnera a dohodnout se s ním na oboustranně přijatelné ceně. Mimo to vlastní administrativní vyřízení prodeje podniku je tak složité, že si vyžaduje skutečné odborníky. Proto je nezbytné spolupracovat s těmi, kteří prodeji podniků do zahraničí rozumí.

Naše firma se zabývá prodejem firem a celých podniků i jejich jednotlivých částí. Specializujeme se na prodej podniků ruským investorům. Proč zrovna jim? Protože splňují dva základní předpoklady – mají zájem i peníze. A to není v dnešní době zrovna běžným jevem. Rusko, které se vyhnulo evropské krizi, vygenerovalo hodně majetných podnikatelů investujících své finanční prostředky v zahraničí. Česká republika je pro ně zvláště zajímavým teritoriem. Mají zde dlouhodobě dobré kontakty, znají tuto zemi, její přírodní krásy, kulturní vyspělost, vysokou životní úroveň i mentalitu Čechů. Široký příliv ruských turistů do Česka jim umožňuje systematicky aktualizovat vývoj ve všech oblastech. Mají reálné představy o možnostech trvalého bydlení jejich rodin v České republice.

Naší předností je to, že máme v Rusku partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jsme přímo účastni na ruském trhu investic a máme dost dobrých zkušeností z prodeje podniků ruským investorům. Na ruských internetových vyhledavačích jsme velmi dobře prezentováni. Máme ruskou klientelu, kterou oslovujeme napřímo. Víme, co naše klienty zajímá a proto jsme schopni jim nabídnout to, co má reálnou šanci setkat se s pozitivní reakcí. Zabezpečujeme široký odborný servis prodejci, vyhledání ruského partnera, navázání kontaktů, pomoc při vlastním jednání, zpracování potřebných dokumentů atd.

Pokud uvažujete o prodeji svého podniku ruskému investorovi, tak si prohlédněte webové stránky www.prodejdoruska.cz

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace