Prodej podniku v podmínkách stagnace evropské ekonomiky

15.06.2013

Samotný prodej podniku  je i při optimálním průběhu složitý a relativně časově náročný proces.

Není žádnou zvláštností, jestliže se váš podnik dostane do potíží. Vázne odbyt, dodávky surovin a všech vstupů jsou stále dražší, chybí finanční prostředky na restrukturalizaci a modernizaci výroby - prostě zabezpečení bezproblémového chodu podniku je stále složitější. Hledáte investora, který je schopen tyto problémy vyřešit? Uvažujete o prodeji podniku nebo jeho části? Možná, že řešení najdete u nás.

Je pochopitelné, že vaše zkušenosti ve sféře prodeje podniků nemohou být velké. Jde o úzce specializovaný obor, v němž není lehké najít solidního partnera a dohodnout se s ním na oboustranně přijatelné ceně. Mimo to vlastní administrativní vyřízení prodeje podniku je tak složité, že si vyžaduje skutečné odborníky. Proto je nezbytné spolupracovat s těmi, kteří prodeji podniků do zahraničí rozumí.

Naše firma se zabývá prodejem firem a celých podniků i jejich jednotlivých částí. Specializujeme se na prodej podniků ruským investorům. Proč zrovna jim? Protože splňují dva základní předpoklady – mají zájem i peníze. A to není v dnešní době zrovna běžným jevem. Rusko, které se vyhnulo evropské krizi, vygenerovalo hodně majetných podnikatelů investujících své finanční prostředky v zahraničí. Česká republika je pro ně zvláště zajímavým teritoriem. Mají zde dlouhodobě dobré kontakty, znají tuto zemi, její přírodní krásy, kulturní vyspělost, vysokou životní úroveň i mentalitu Čechů. Široký příliv ruských turistů do Česka jim umožňuje systematicky aktualizovat vývoj ve všech oblastech. Mají reálné představy o možnostech trvalého bydlení jejich rodin v České republice.

Naší předností je to, že máme v Rusku partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jsme přímo účastni na ruském trhu investic a máme dost dobrých zkušeností z prodeje podniků ruským investorům. Na ruských internetových vyhledavačích jsme velmi dobře prezentováni. Máme ruskou klientelu, kterou oslovujeme napřímo. Víme, co naše klienty zajímá a proto jsme schopni jim nabídnout to, co má reálnou šanci setkat se s pozitivní reakcí. Zabezpečujeme široký odborný servis prodejci, vyhledání ruského partnera, navázání kontaktů, pomoc při vlastním jednání, zpracování potřebných dokumentů atd.

Pokud uvažujete o prodeji svého podniku ruskému investorovi, tak si prohlédněte webové stránky www.prodejdoruska.cz

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace