Vyztužené jednodílné plavky

08.05.2013

Jednodílné plavky pro ženy, to je klasika, která platí opakovaně každý rok. Proto i pro tuto sezónu jsou jednodílné plavky velice žádaným artiklem a mezi ženami se nenajde snad žádná, která by tento typ plavek neznala. 

Novinky v oblasti plavek jsou samozřejmě i tento rok, jedná se o monokiny a fatkini. Monokiny jsou vysoce módní dámské jednodílné plavky, které jsou vepředu odkryté, spojené jenom šňůrkou nebo nějakým kolečkem a mají odkrytá záda, takže dojde ke krásnému opálení, ale na druhé straně zůstane zakryto všechno to, co má zůstat zakryté. Fatkiny jsou úplná novinka na trhu, jedná se o plavky pro plnoštíhlé ženy, které mají dolní díl plavek hodně vysoký, skoro až k prsům a zakrývají tak celé břicho. Můžete mít tedy nadváhu, ale tyto plavky nadváhu v pohodě vyřeší.

Vyztužené push-up plavky Vám krásně vytvarují poprsí, takže pokud chcete mít plný dekolt, není nic snadnějšího než si koupit tyto plavky. Opakem jsou pak nevyztužené jednodílné plavky, které se ale častěji používají pro plavání. Nejrozšířenější značka těchto plavek je u nás samozřějmě Litex. Ve světě jsou to plavky značky Adidas a Triumph. Firma Triumph vyrábí spíše módní modely jednodílných plavek, zato Adidas spíše sportovní typy dámských plavek. Barvy jsou samozřejmě jako každý rok - nejvíce rozšířená je černá, pak červená, modrá, bílá a zajímavější jsou třeba stříbrná nebo zlatá barva dámských plavek.

Pro ty, co upřednostňují dvoudílné plavky je v nabídce také široké spektrum různých střihů a nových vzorů přesně pro tuto sezónu 2013. Nechte se tedy inspirovat plavkami, které jsou velice oblíbené.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace