Snídaně, oběd, večeře a notebook

25.04.2013

Kdo se dnes nechá přesvědčit, že práce nebo zábava počkají až po jídle? Skoro nikdo a tak se často stává, že v klávesnici je nadrobeno (to se naštěstí dá vyřešit vysavačem), nebo ještě hůř vylije se do něj pití. Sladké limonády, kafe, čaj, nebo i obyčejná voda mohou napáchat obrovské škody.

Už se mi to tam vylilo, co teď?

Odpojte notebook ze zásuvky a vyndejte baterii. Hlavně se nepokoušejte ho ihned zapínat. Otočte ho tak aby tekutina vytekla tudy, kudy vtekla dovnitř. Rozhodně nepoužívejte fén ani ho, nedej bože, nedávejte do trouby. Nechte tekutinu vytéct a nechte ho „schnout“ alespoň do druhého dne. Pokud si myslíte, že je dostatečně vyschlý, zapojte do něj adaptér a zkuste ho zapnout. Rozhodně do něj ještě nedávejte baterii. Pokud ihned nenaskočí, odpojte ho (zabráníte tím největším škodám) a bude muset do servisu. Je možné, že tekutina někde něco zkratovala.

Servis si s tím poradí!

Když už notebook nefunguje, nezbývá nic jiného než servis. Technici notebook rozeberou a dovysuší a popřípadě zjistí co je s notebookem špatně a co je potřeba opravit, nebo vyměnit. Voda v notebooku je prostě zlo.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace