Inzerce na správném místě

25.10.2016

Střet nabídky s poptávkou vede k prodeji/nákupu zboží. Aby se tato transakce mohla uskutečnit, je potřeba najít vhodné místo, kde se tyto dva směry potkají. Pokud se totiž nachází nabídka v místech, kde není poptávka, jen stěží někdy něco prodáme. Proto je důležité inzerovat tam, kde můžeme oslovit takové publikum, u kterého je vysoká pravděpodobnost nákupu.

Existují inzertní servery obsahující tisíce nabídek zboží/služeb z celé České republiky. Na takovýchto serverech je většinou mnoho reklamy (častokrát pro návštěvníka zcela irelevantní) a návštěvník se musí doklikat na sekci/kraj/město, jenž odpovídá jeho zájmu.

Lokální inzertní portál

Existuje však i lepší možnost inzerce a to přímo v místních portálech, které se týkají již konkrétní obce a jejího nejbližšího okolí. Návštěvník navštíví portál, ihned ví, že všechna inzerce je od místních inzerentů, případné reklamy jsou reklamami místních firem a organizací a v neposlední řadě také může navštívit i jiné sekce portálu, jenž opět odpovídají lokálnímu měřítku.

Konkrétně se lze podívat například na kroměřížský portál XIPO.cz. Inzerce Kroměříž je zde jedna ze sekcí. Následují sekce jako „kam na oběd“, „slevy“, „nabídky práce“ či nabídka realit.

Reality v mém městě

Nejen zmíněná inzerce cílí na místní obyvatele, ale zároveň i reality Kroměříž se týkají nemovitostí z kroměřížska a blízkého okolí. Návštěvník (typicky místní občan) se tam může „v jednu chvíli“ podívat jak na inzeráty, na nabídky práce Kroměříž, či se porozhlédnout po právě nabízených nemovitostech.

Nejen pro stranu nabídky je toto výhodné z hlediska správného zacílení, ale i návštěvník rád na takovýto „místní web“ chodí a pobyt na něm mu je mnohem bližší.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace