Vánoční osvětlení

16.12.2015

Nejkrásnějšími svátky v roce jsou bezesporu Vánoce. K nim také neodmyslitelně patří nejrůznější tradice. Jednou z nejpopulárnějších je nejen zdobení vánočního stromku na Štědrý den, ale také vyzdobení celého domu a okolí v době adventu. Smyslem této oblíbené tradice je navodit prostřednictvím výzdoby tu pravou vánoční atmosféru. Mezi tradiční dekorace patří zvonky, andělé, svíčky, adventní věnce, vločky, jmelí a pochopitelně vánoční stromeček. Nedílnou součástí každé vánoční výzdoby je ale také vánoční osvětlení. V dnešní době využívají hojně tento způsob dekorace například nákupní centra, která tak navozují vánoční náladu vhodnou pro nákup dárků, nebo města, která tímto způsobem vyzdobují svá náměstí a ulice. Použití vánočního osvětlení je však velmi populární také u jednotlivých domácností. Díky nejrůznějším světelným řetězům, závěsům či jiným druhům světelných dekorací se každoročně „rozsvítí“ v předvánočním období většina domů či zahrad.

Výběr na internetu

V současné době existuje nepřeberné množství   vánočních osvětlení a to jak pro vnitřní, tak i pro venkovní využití. Stačí si jen vybrat. S volbou Vám na internetu může pomoci například webová stránka decoled.cz.

Pokud nejste příznivci zdrojových kabelů, které potřebují přívod elektrické energie, decoLED Vám nabízí příjemnou alternativu a to v podobě osvětlení na baterie či solárního osvětlení. Oba tyto způsoby mají jednu velkou výhodu - umožní Vám totiž osvětlit i taková místa, na která byste jen obtížně (někdy dokonce vůbec) přiváděli klasický zdroj elektrické energie. Můžete si tak snadno ozdobit nejen dům či balkón, ale také pergolu, garáž či stromky a keře na Vaší zahradě. Osvětlení na baterie navíc obsahuje časovač, díky němuž Vám životnost baterií vystačí přibližně na 300 hodin, tedy na celé Vánoce. Solární osvětlení je napájeno prostřednictvím solárního panýlku, který přes den akumuluje sluneční energii, díky níž se pak po setmění samo rozsvítí. Výdrž na jedno nabití je zhruba 8 hodin.

Venkovní osvětlení

V nabídce venkovního vánočního osvětlení se rovněž setkáte s nejrůznějšími druhy dekorací – od klasických světelných řetězů a závěsů, přes LED rampouchy až po padající sníh a další světelné dekorace s vánočními motivy.

 Obdobné je to i v případě vyzdobení a osvětlení interiéru. Jediným rozdílem je o něco větší nabídka dekorací, která je oproti venkovnímu osvětlení rozšířena o LED svíčky, dekorace na stůl a osvětlení do okna.

decoLED

Kromě vánočního osvětlení nabízí decoLED také tradiční vánoční dekorace a klasické vánoční ozdoby nejrůznějších velikostí. Zákazníky jistě potěší i vánoční poradna, kterou má decoLED rovněž na svém webu. Vánoce se opět blíží, je tedy nejvyšší čas zpříjemnit si dlouhé prosincové večery rozsvícenými vánočními světýlky.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace