Nejběžnější pouzdra na mobil

21.03.2013

V současné době jsou nejvíce žádané na trhu dotykové telefony, které se mohou při manipulaci poškodit. To především souvisí se složitějším ovládacími prvky a zajímavým úzkým tvarovým řešením. Proto když si pořizujete jakýkoliv moderní telefonní přístroj, myslete i na jeho ochranu. Pořiďte si k němu i pouzdro na mobil. To se prodává hned v několika provedeních. Některé pouzdra na mobil jsou vyrobeny z pravé či syntetické kůže, jiné zase z odolné látky nebo silikonu. Skoro všechny disponují konformním zavíracím klipem , k němuž seženete další výbavu, jako je opasek k držáku.

Kožená pouzdra na mobil mají praktický systém, díky kterému snadno vyjmete a opět zasunete váš telefonní aparát do obalu. Navíc některé kolekce jsou opatřeny jinými skvělými vychytávkami, kromě toho vynikají zdobnými vyřezávanými ornamenty či báječným prošitím. Mezi nimi najdete i modely s měkkou vnitřní podšívkou, která dokonale chrání váš mobil před nenadálými nehodami i vlivy počasí. Všechny kožená pouzdra dodávají nejednomu majiteli fantastický pocit výjimečnosti, elegantnosti a stylovosti. Ty jsou k dostání v  ;pestré paletě barev.

Pouzdra na mobil z látky mají zavírání na suchý zip a zároveň jim nechybí ani speciální kapsička na zip. Vyznačují se vysokou pevností a komfortností.
Silikonová pouzdra na mobil se vyrábí přesně na míru danému typu telefonu. Jde o impozantní doplněk, který dominuje praktičností, protiskluzovými vlastnosti a originálním designem. Vedle standardních barevných odstínů se dodává také v sytých nebo pastelových tónech.
Gelová pouzdra na mobil se zhotovují, jak samotný název napovídá z kvalitního gelového materiálu, jenž co nejpřesněji kopíruje křivky přístroje. Tento obal má speciální otvory pro tlačítka, fotoaparát a nabíječku, a proto nemusíte ztrácet čas vyndáváním telefonu z pouzdra. Můžete jej nosit třeba v kapse nějakého oblečení.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace