Plně jsem tomu propadl

22.01.2015

Propadl jsem závislosti jako mnozí z Vás. Pokaždé když ráno vyrážím do práce myslím jen na to jedno. Pracovní stereotyp je stále stejný, kolegové divně koukaj jen při zmínce o něčem takovém. Já si ale přesto nemohu pomoc a musím na ni stále myslet. V dopravních prostředcích vypadám jako omámený, lidé okolo mě se ptají jestli se něco neděje, nevnímám je a stále myslím na svou jedinou, dokonalou a upravenou. Kdykoliv kamkoli přijdu stále ji mám před očima ve své dokonalé kráse.

Při lékařském vyšetření v Bohnicích mi bylo sděleno, že můj stav je nevratný, že s tímto problémem se v České republice léčí poměrně vysoké procento lidí, avšak bezúspěšně. Nezbývá než doufat, že se má závislost alespoň trochu zmenší. 

Má závislost se jmenuje zahrada, tento nový fenomén, dělá v zakořenělých tradicích jako je televize a hospoda docela rušno. Není nic krásnějšího než přijít domů a vidět svou zahradu stále upravenou, čistou a plnou sil. Jako profesionální zahradní architekt, mohu říct, že jsem své práci dočista propadl.

Konkurence v této oblasti jako ostatně ve všem je obrovská ale pracovitost, ochota a vstřícnost se jaksi pomalu vytrácí. Prohlédněte si reference a zjistíte, že nejsme jen zahradnická firma "honící" se za velkými zakázkami. Realizujeme i malé zahrady nebo zákoutí. Chceme lidem dokázat, že naše slova nejsou jen prázdou reklamní hodnotou ale, že za námi mohou přicházet různí lidé, s různými přáními.

Zahrady slamagarden jsou na českém trhu, k poměru velkých hráčů jen chvíli ale i přes to, jsme již měli možnost potěšit mnoho zákazníků.

Pokud sháníte zahradníky, architekta, Vaše firma v okolí o Vás nestojí, kontaktujte nás.

Rádi Vám přijedeme Vaši zahradu zrealizovat nebo Vám jen zadarmo poradíme.

 

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace