Plně jsem tomu propadl

22.01.2015

Propadl jsem závislosti jako mnozí z Vás. Pokaždé když ráno vyrážím do práce myslím jen na to jedno. Pracovní stereotyp je stále stejný, kolegové divně koukaj jen při zmínce o něčem takovém. Já si ale přesto nemohu pomoc a musím na ni stále myslet. V dopravních prostředcích vypadám jako omámený, lidé okolo mě se ptají jestli se něco neděje, nevnímám je a stále myslím na svou jedinou, dokonalou a upravenou. Kdykoliv kamkoli přijdu stále ji mám před očima ve své dokonalé kráse.

Při lékařském vyšetření v Bohnicích mi bylo sděleno, že můj stav je nevratný, že s tímto problémem se v České republice léčí poměrně vysoké procento lidí, avšak bezúspěšně. Nezbývá než doufat, že se má závislost alespoň trochu zmenší. 

Má závislost se jmenuje zahrada, tento nový fenomén, dělá v zakořenělých tradicích jako je televize a hospoda docela rušno. Není nic krásnějšího než přijít domů a vidět svou zahradu stále upravenou, čistou a plnou sil. Jako profesionální zahradní architekt, mohu říct, že jsem své práci dočista propadl.

Konkurence v této oblasti jako ostatně ve všem je obrovská ale pracovitost, ochota a vstřícnost se jaksi pomalu vytrácí. Prohlédněte si reference a zjistíte, že nejsme jen zahradnická firma "honící" se za velkými zakázkami. Realizujeme i malé zahrady nebo zákoutí. Chceme lidem dokázat, že naše slova nejsou jen prázdou reklamní hodnotou ale, že za námi mohou přicházet různí lidé, s různými přáními.

Zahrady slamagarden jsou na českém trhu, k poměru velkých hráčů jen chvíli ale i přes to, jsme již měli možnost potěšit mnoho zákazníků.

Pokud sháníte zahradníky, architekta, Vaše firma v okolí o Vás nestojí, kontaktujte nás.

Rádi Vám přijedeme Vaši zahradu zrealizovat nebo Vám jen zadarmo poradíme.

 

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace