Vyberte si nové montérky

04.06.2014

Když se řekne ochranný nebo pracovní oděv, spousta lidí si automaticky vybaví montérky. Ty jsou všeobecně známou součástí různých profesí, které zahrnují montážní či technické práce, a kde je třeba počítat s možným zašpiněním šatů.

Víte, že jako montérky dříve sloužily jeansy? Jeansy neboli džíny byly původně montérky pro zlatokopy v době zlaté horečky v USA. Brzy ale začaly vévodit módě a dnes jsou univerzálním kusem oblečení.

Montérky se nejčastěji šijí z bavlny, která vydrží i nešetrné zacházení. Někdy jsou vyráběny z opravdu odolných materiálů, takže chrání tělo při nebezpečných činnostech. Mohou být také nepromokavé, což ocení zejména pracovníci pohybující se většinu času ve venkovních prostorech.

Jak vybrat montérky

Při výběru montérek je dobré si hned na začátku ujasnit, při jaké práci je budete využívat. To je důležité třeba z hlediska střihu. Některé montérky mají více kapes k uložení nástrojů a některé mají různá poutka na zavěšení nářadí, takže máte hned u sebe všechno, co potřebujete.

Oblíbené montérky s laclem nabízí praktický úložný prostor v podobě náprsní kapsy a navíc jsou mnohem pohodlnější, protože díky laclu vám nebudou padat. Klasické montérkové kalhoty bez laclu zase můžou mít kromě postranních kapes zdvojená kolena, což se hodí, pokud při práci musíte občas klečet. Ke kalhotám existují montérkové blůzy, jež díky dlouhým rukávům zajistí větší bezpečnost. Nebo si můžete pořídit rovnou celou montérkovou kombinézu, která poskytne speciální zvýšenou ochranu celého těla od krku dolů.

Kde koupit pracovní oděvy

Všechny druhy montérek, ale i dalších pracovních oděvů, dnes naleznete v sortimentech e-shopů. Internetový obchod KaPO-oděvy nabízí široký výběr pracovních kalhot, od klasických montérek s laclem i bez laclu, přes tříčtvrťáky až po montérkové kraťasy. Navíc zde seženete ochranné oděvy navržené speciálně pro určitý druh práce.

U každého produktu je reálná fotografie a podrobný popis parametrů, takže dostanete všechny potřebné informace a pracovní kalhoty můžete vybírat z pohodlí domu, jak dlouho chcete. Kromě oděvů zde najdete rovněž nabídku pracovní obuvi, rukavic a dalšího příslušenství. Po objednání máte navíc možnost přijít do kamenné prodejny a oděvy si před zaplacením vyzkoušet.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace