Virtuální kanceláře přesně na míru vašim potřebám

28.05.2014

Chcete mít k podnikání servis a místo, které se vždycky přizpůsobí vašim aktuálním potřebám? Necítíte potřebu zbytečně platit za to, co nevyužíváte? Pak jste u nás na správném místě, protože přesně podle tohoto trendu se řídíme. Naší zásadou je navíc rychle nebo zdarma. Skrze nás si můžete zařídit svou virtuální kancelář již během deseti minut.

Zaručujeme, že budete spokojeni stejně jako spousta podnikatelů před vámi, pro které bylo posledním náročným krokem založení s.r.o. s kterým vám můžeme pomoci také.

Nabídneme vám pronájem kanceláře v prestižních pražských lokalitách v centru Prahy a opravdu u nás ve všech ohledech zaplatíte jen za to, co reálně využijete.

Nabízíme například tyto adresy:

  • Školská, Praha 1
  • Karlovo náměstí, Praha 2
  • Husinecká, Praha 3
  • Poličanská, Praha 9

Bližší informace o virtuální kanceláři, pronájmu kanceláří a založení s.r.o. získáte na webu www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace