Jak se starat o miminko?

23.03.2014

Rádi bychom Vám v krátkosti představili nový on-line magazín pro nastávající maminky, ale i ty, co už porodily a mají doma malého špunta. Rádi bychom přidávali na nový blog o miminkách, dětech, maminkách, batoletech zajímavé články, které budou stát za to číst. 

Blog je zatím rozdělen na několik málo kategorií - jedná se o cvičení pro maminky, péče o miminka, porod a rodičovství. Postupně budou přibývat samozřejmě i další rubriky a články. Přidáváme minimálně jeden článek za týden. 

Jsme si vědomi toho, že výchova dítěte a péče o malé dítě není vůbec jednoduchou záležitostí a proto bychom rádi touto formou přispěli k osvětě mezi maminkami a tatínky, kteří mají o své potomky zájem a rádi by se vzdělávali i v tom, jak se o ně dobře starat. Budume rádi, když budete ke každému článku diskutovat a bude tak užší vazba mezi našimi autory a vámi jako čtenáři. 

Rádi bychom vybudovali kvalitní a početnou skupinu lidí, která bude náš magazín číst pravidelně a bude je obohacovat o nové poznatky. Takže vše děkujeme za projevený zájem v budoucnosti a vyzkoušejte on-line magazín pro těhotné ženy, kojící ženy a ženy a dívky na mateřské. 

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace