Představte si bezstresové zařizování kanceláře ...

02.02.2014

Zařizování kanceláře vám může způsobit nemálo vrásek na čele. Zdánlivě jednoduchý proces je komplikovaný mnoha drobnostmi, které se společně postarají o zbytečnou ztrátu času či neefektivně vynaložené finanční prostředky.

Kancelářský nábytek nejsou jen židle, křesla, sedačky či stoly. Kancelářský nábytek vytváří celkový dojem z pracovního prostředí - kancelářská židle či kancelářské křeslo spolu se stolem jsou druhým domovem vašich zaměstnanců.

Unavený, nepříjemně se cítící zaměstnanec, není přínosem pro žádného podnikatele. Moderní kancelářský nábytek klade důraz nejen na design, ale zejména na rozmanité ergonomické prvky.

Správný výběr kancelářského nábytku je důležitým prvkem při cestě za úspěchem. Vybavit kancelář nábytkem podle požadovaného rozpočtu je dnes daleko jednodušší, než tomu bylo v minulosti.

Produkty od firmy Potrusil vám nabízejí vše, co potřebujete do vaší kanceláře. Kancelářská recepce se postará o příjemné přivítání klientů. Kancelářská sedačka vám umožní pohodlné jednání či odpočívání se stylem.

Ve firmě Potruil najdou řešení pro své kanceláře zákazníci s různě náročnými požadavky. V katalogu produktů najdete:

  • ekonomický / cenově nenáročný nábytek, který zatíží firemní rozpočet minimálně
  • standardní kancelářský nábytek
  • manažerský kancelářský nábytek vyšší kategorie

Všechny nabízené výrobky (od kancelářských židlí až po pult na recepci) jsou vyráběny v různých provedeních. Vybrat si můžete pohodlné čalouněné verze nebo praktické plastové výrobky. U čalouněných židlích či křeslech je samozřejmostí možnost výběru barvy a druhu potahové látky. V nabídce jsou různé mechanické provedení či konstrukční výbava.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace