Angličtina online zábavně a hravě

04.12.2013

Angličtina online plná motivace a zábavy

Člověk se chce přirozeně bavit a prožívat život plný zábavy. Navíc sní o tom, že se mu každá služba přizpůsobí na míru a ideálně online.Novinka v oblasti výuky angličtiny online se jmenuje ONLINE jazyky a sídlí na adrese www.onlinejazyky.cz. 

Vyzkoušel jsem si tento výukový systém a musím uznat, že jsem byl opravdu velmi příjemně překvapen. Již samotný prezentační web reprezentující výuky anglického, německého, francouzského a španělského jazyka mne velmi zaujal. Je plně responzivní, originální a opravdu reprezentativní. Odhodlal jsem se tedy kurz pro středně pokročilé opravdu vyzkoušet a byl jsem opravdu mile překvapen, jak v dnešní době dokáže angličtina online vypadat! Žádné nudné prostředí, ale opravdu příjemné a uživatelsky velmi vstřícné prostředí pro studium angličtiny online. Pro mne je služba opravdu inovativní a plná novinek, které jsem nikde jinde v ČR nenašel.

Výuka angličtiny online může probíhat kdykoliv a kdekoliv, opět zde probíhá opravdu zábavnou a zajímavou formou plnou interaktivních cvičení, tahacích cvičení a také video výkladů. Samotné video výklady jsou opravdu přínosné, ovšem nejzábavnější je funkce video lektora při vyplněné daného cvičení - opravdu dokáže pozitivně motivovat a nadchnout. Velmi pozitivně také hodnotím trénink slovní zásoby při studiu angličtiny online. Nejenže si můžu cokoliv přeložit, ale také si mohu nechat klíčová slovíčka, výklady, cvičení a fráze přehrát a dokonce uložit jako MP3. Nejvíce oceňuji kvalitu MP3 poslechů a samotného přehrávaného textu. Toto mi udělalo opravdu velkou radost, že konečně v ČR existuje kvalitní výukový systém ke studiu jazyků online, který má opravdu kvalitní hlasový syntetizátor a možnost cokoliv si uložit jako MP3. Poslouchám nyní slovíčka kdykoliv a kdekoliv a opravdu mne to velmi baví a hodně mne pasivní poslech anglicko českých slovíček naplňuje a baví.

Co mi ovšem dělá největší radost je nácvik výslovnosti, který je nyní plně funkční v Google Chrome - tzv. voice recognition. Opravdu mám možnost si trénovat jednotlivá slovíčka, jejich poslech a výslovnost. Toto mne opravdu nadchlo. Nemluvě o tom, že kurz mne opravdu systematicky vede krok za krokem a po roce studia projdu více jak 1.200 výukových obsahů a plně se připravím k anglické jazykové zkoušce Cambridge PET. Na každý týden mám přesnou dávku výukového obsahu a tak přesně vím, kolik toho mám vystudovat. Často to stihnu rychleji a tak si pravidelně každý den 10 minut trénuji slovíčka.

Trénink slovíček v této angličtině online mne opravdu baví a musím uznat, že společně s funkcí přímého přehrávání, překladu, uložení a tvorbě svých slovíček, ukládání MP3 poslechů a hlavně nácviku výslovnosti, se cítím dobře a ani nepostrádám tak vytouženého lektora. Po dlouhé době se konečně v ČR něco opravdu povedlo a vznikl opravdu velmi hodnotný projekt, velmi užitečný a přínosný lidem. Strašně fandím všem lektorům, autorům, zakladatelům a projektovým manažerům. Všem, kteří na projektu pracují.

Děkuji, že něco tak pozitivního jako angličtina online s ONLINE jazyky na www.onlinejazyky.cz může existovat!

Děkuji všem

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace