Rekonstrukce bytů a koupelen

30.11.2013

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen z bytových jader panelových bytů.

Nabízíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytového jádra i celého bytu. Provádíme rekonstrukce bytových jader v panelových domech a kompletní přestavby bytů.

Rekonstrukce koupelny v panelovém domě trvá zpravidla týden a zahrnuje vybourání bytového jádra a odvoz odpadu, dále instalatérské a elektrikářské práce, obezdění vany a obklady. Rekonstrukce koupelen provádíme v nejvyšší kvalitě, s kvalitními materiály a přesto za dobré ceny, rychle a spolehlivě.

Provádíme veškeré související práce, jako jsou obklady koupelen,  instalatérské a elektrikářské práce, montáže sanity a osvětlení, pokládka podlah a montáž obložkových zárubní.

Provádíme rekonstrukce také klasických koupelen v bytech, rodinných domech, kdekoli nejste spokojeni se stávající funkčností, nebo vzhledem koupelny.

Přijedeme, poradíme, zrekonstruujeme Vaši koupelnu.

Proč si vybrat rekonstrukci od nás?
Jsme rychlí, kvalitní a spolehliví. Pozvěte si nás i na malování, štukování, obklady a další práce.
Máme schopné montéry a pracovníky všech potřebných profesí s mnohaletými zkušenostmi a množství kvalitně odvedené práce. Pokud si u nás objednáte rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra, obhlédneme si prostory a stanovíme pro Vás nejlepší postup.

Rekonstrukci bytu se věnujeme již více, než 10 let a máme zkušenosti i se všemi souvisejícími pracemi, jako je instalace sanity, osvětlení, elektrické rozvody a podobně.

Námi rekonstruované byty jsou zpracovány v nadstandardní kvalitě prováděných řemesel a materiálu. Věnujeme velkou pozornost přípravě celého projektu a výběru použitých materiálů, aby vše odpovídalo Vašemu vkusu a zvýšila se podstatně užitná hodnota celého bytu. Vyměňte staré umakartové bytové jádro za moderní a dispozičně vhodně řešenou koupelnu a WC.  
Rádi Vám poradíme s dispozičním řešením a možná budete překvapeni, že Vás některá nenapadla.

Nabízíme následující práce:

  • rekonstrukce bytových jader
  • rekonstrukce koupelen a wc
  • montáž sanitární techniky (vana, umyvadlo, wc, baterie)
  • montáž osvětlení
  • malířské práce
  • obkladačské práce
  • zednické práce
  • štukování
  • pokládka plovoucích podlah

Více informací naleznete na  http://www.koupelny-rekonstrukce.cz/

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace