Úklid firem a správa nemovitostí v Olomouci

11.11.2013

Hledáte specialisty na úklid bytových či nebytových prostor? Máte zájem o pravidelný úklid Olomouc nebo hledáte někoho, kdo se Vám postará pouze o jednorázový generální úklid? V tom případě jste zde správně.

Společnost City Home Service patří mezi skutečné profesionály zaměřující se na úklid Olomouc všeho druhu. V základní nabídce společnosti je úklid Olomouc bytových i nebytových prostor a pravidelný i jednorázový generální úklid podle přesných požadavků zákazníka. City Home Service klade velký důraz na dokonale odvedenou práci, individuální přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi a na zachování nízkých cen bez jakýchkoliv skrytých příplatků.

Profi úklid, nízké ceny, diskrétnost

Pokud si přizvete na pomoc s úklidem pracovníky City Home Service, získáte záruku profesionálního úklidu, nízkých cen a v neposlední řadě diskrétnosti. Pracovníci se Vám postarají o úklid Vaší kanceláře, domu či bytu s vysokou mírou spolehlivosti, serióznosti a diskrétnosti. Samozřejmostí je, že v předem stanovené ceně za úklid Olomouc bude uvedena doprava i spotřebovaný materiál (veškeré saponáty, čistící přípravky a další potřeby). 

Nejnovější články

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Vlastní bydlení

Je tomu jen několik málo let, když jsme koukali na ceny nových bytů a říkali jsme, jak jsou drahé, ne-li předražené. Jednalo se zejména o...
02.02.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace