Dlouhé vlasy snadno a rychle

24.10.2013

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Žena s dlouhými a hustými vlasy sklízí obdivné pohledy mužů, ale i žen, které příroda tak neobdařila. Nechat si narůst vlasy je ale běh na dlouhou trať a ne vždy se podaří dosáhnout kýženého výsledku. Naštěstí dnes existuje řešení v podobě prodlužování vlasů, takže můžete během několika okamžiků svoji hřívu obohatit až o několik desítek centimetrů.

Prodlužování vlasů se provádí ve specializovaných kadeřnických salonech. Cena za takovou proceduru se ovšem může vyšplhat až do tisíců. Levnější variantou je zakoupit si vlasy k prodloužení a vrhnout se na to doma!

Prodloužení vlasů zvládnete sami doma

Některé metody prodloužení vlasů jsou opravdu velmi jednoduché. Asi nejznámější je metoda Clip-in, kdy se vlasy přichycují snadno a rychle pomocí sponek s pojistkou. Na noc je ovšem nutné pramínky sundat – nejedná se tedy o trvalejší metodu prodloužení vlasů, mnoho žen používá clip-in vlasy spíše příležitostně.

Další je metoda Easy Rings, kdy se prameny aplikují pomocí malých kroužků, kleští a háčků. Pramínky vlasů vydrží připevněné až několik týdnu. Nebo můžete zvolit typ Tape In, což jsou širší prameny vlasů, které se připevňují nahřátou oboustranně lepicí páskou. Ač se to možná nezdá, také vydrží několik týdnu až měsíců.

Pokud už máte s prodlužováním vlasů dostatek zkušeností a chtěli byste zkusit něco profesionálnějšího, je tu metoda využívající keratin. Pramínky se nasazují pomocí tavících kleští a spoje jsou téměř neviditelné. Po několika měsících je šetrně odstraníte a posunete blíž k hlavě.

Vyberte si kvalitní vlasy

U prodlužování vlasů jde především o přirozený výsledek. Proto je nejlepší vybrat si pravé lidské vlasy k prodloužení. Naleznete je v různých délkách i barvách, od přirozených odstínů, přes pastelové až k extravagantním barvám.

Pravé lidské vlasy samozřejmě můžete rovnat, natáček, barvit a umývat. Nezapomeňte se o ně ovšem starat, jako by to byly vaše vlastní vlasy a dopřávat jim péči v podobě kvalitních vlasových přípravků. Jen tak vám vydrží opravdu dlouho.

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace