Sklopné postele - ušetří místo v bytě

18.10.2013

Každý z nás někdy jistě řešil nedostatek místa ve svém panelovém bytě, nebo chatě, či menším pokoji v rodinném domě. Tak zoufale málo prostoru a už jste odnesli z místnosti vše a stále je tam nehnutelno. Kolem stěn prostor, ale uprostřed neskladná dvojpostel.

A co když by bylo možno postel přes den schovat? Ano, je to možné, řešením je sklopná postel.

Určená ke každodennímu spaní, se zdravotním lamelovým roštem a v prověřené odolné konstrukci, kdy vše je pevně spojeno s masivním kovovým rámem, upevněném do základny, která je připevněna k podlaze.

Kolem konstrukce jsou přimontovány masivní dřevěné desky, které dotváří luxusní vzhled celé sklopné postele.

A ptáte se, kam že se sklopná postel uklidí? Jednoduše se zaklopí do skříně a ta se zavře. Sklopení mechanismu postele zvládne i malé dítě a postel je zabezpečena proti samovolnému sklopení důmyslným a jednoduchým systémem.

A kam s peřinami? Potřebujete úložný prostor?

Ne nepotřebujete, lůžkoviny se na posteli sepnou nylonovým popruhem s plastovým patentkem pro spojení a takto se i s matraceni zaklopí do skříně. Uklizeno tak máte během chvíle a prostor pokoje je volný pro denní potřebu.

A od nyní již nemusíte složitě vymýšlet, jak ušetřit prostor v bytě, navíc se budete těšit na pohodlné a hravé spaní.

www.sklopnapostel.cz

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace