Sklopné postele - ušetří místo v bytě

18.10.2013

Každý z nás někdy jistě řešil nedostatek místa ve svém panelovém bytě, nebo chatě, či menším pokoji v rodinném domě. Tak zoufale málo prostoru a už jste odnesli z místnosti vše a stále je tam nehnutelno. Kolem stěn prostor, ale uprostřed neskladná dvojpostel.

A co když by bylo možno postel přes den schovat? Ano, je to možné, řešením je sklopná postel.

Určená ke každodennímu spaní, se zdravotním lamelovým roštem a v prověřené odolné konstrukci, kdy vše je pevně spojeno s masivním kovovým rámem, upevněném do základny, která je připevněna k podlaze.

Kolem konstrukce jsou přimontovány masivní dřevěné desky, které dotváří luxusní vzhled celé sklopné postele.

A ptáte se, kam že se sklopná postel uklidí? Jednoduše se zaklopí do skříně a ta se zavře. Sklopení mechanismu postele zvládne i malé dítě a postel je zabezpečena proti samovolnému sklopení důmyslným a jednoduchým systémem.

A kam s peřinami? Potřebujete úložný prostor?

Ne nepotřebujete, lůžkoviny se na posteli sepnou nylonovým popruhem s plastovým patentkem pro spojení a takto se i s matraceni zaklopí do skříně. Uklizeno tak máte během chvíle a prostor pokoje je volný pro denní potřebu.

A od nyní již nemusíte složitě vymýšlet, jak ušetřit prostor v bytě, navíc se budete těšit na pohodlné a hravé spaní.

www.sklopnapostel.cz

Nejnovější články

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Vlastní bydlení

Je tomu jen několik málo let, když jsme koukali na ceny nových bytů a říkali jsme, jak jsou drahé, ne-li předražené. Jednalo se zejména o...
02.02.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace