Sanace vlhkého zdiva

25.09.2013

Pro kvalitně a spolehlivě provedené sanace zdiva vašeho objektu je vhodné povolat odborníky. Jakým způsobem ale firmu, které sanaci zrealizuje, vybírat? Velkou roli hrají dostatečně dobré reference firmy - kolik sanačních prací provedla, jak rozsáhnlé sanace provádí a zdali dosavadní zákazníci byli spokojeni. O kvalitě může rozhodovat i délka působení firmy na trhu - čím déle firma funguje, tím pravděpodobnější je jejich spolehlivost a zodpovědně odvedeníá práce.

Konec vlhkého zdiva

Výhoda toho, když na sanaci vlhkého zdiva povoláte profesionály, je zejména v odobrném přístupu, který se zakládá na znalostech. Lajci těžko ví, jak v kterých případech postupovat a jak se s vlhkým zdivem dostatečně účinně vypořádat. Naopak odborník přesně ví, kdy je dobré použít jakou metodu sanace zdiva, jak krok po kroku postupovat a v neposlední řadě dokáže odhadnout složitost (potažmo cenu) celé realizace.

Problémy s vlhkým zdivem

Je-li vaše zdivo napadeno vodou, je třeba razantně zasáhnout, aby se problém již znovu neopakoval. To, jestli je vaše zdivo postižené vlhkostí, se může projevovat několi způsoby:

  • v postižených místech se tvoří barevné vlhkostní mapy
  • tam, kde proniká vlhkost, se může objevit plíseň
  • místnost začíná zapáchat

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace