Sanace vlhkého zdiva

25.09.2013

Pro kvalitně a spolehlivě provedené sanace zdiva vašeho objektu je vhodné povolat odborníky. Jakým způsobem ale firmu, které sanaci zrealizuje, vybírat? Velkou roli hrají dostatečně dobré reference firmy - kolik sanačních prací provedla, jak rozsáhnlé sanace provádí a zdali dosavadní zákazníci byli spokojeni. O kvalitě může rozhodovat i délka působení firmy na trhu - čím déle firma funguje, tím pravděpodobnější je jejich spolehlivost a zodpovědně odvedeníá práce.

Konec vlhkého zdiva

Výhoda toho, když na sanaci vlhkého zdiva povoláte profesionály, je zejména v odobrném přístupu, který se zakládá na znalostech. Lajci těžko ví, jak v kterých případech postupovat a jak se s vlhkým zdivem dostatečně účinně vypořádat. Naopak odborník přesně ví, kdy je dobré použít jakou metodu sanace zdiva, jak krok po kroku postupovat a v neposlední řadě dokáže odhadnout složitost (potažmo cenu) celé realizace.

Problémy s vlhkým zdivem

Je-li vaše zdivo napadeno vodou, je třeba razantně zasáhnout, aby se problém již znovu neopakoval. To, jestli je vaše zdivo postižené vlhkostí, se může projevovat několi způsoby:

  • v postižených místech se tvoří barevné vlhkostní mapy
  • tam, kde proniká vlhkost, se může objevit plíseň
  • místnost začíná zapáchat

Nejnovější články

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Vlastní bydlení

Je tomu jen několik málo let, když jsme koukali na ceny nových bytů a říkali jsme, jak jsou drahé, ne-li předražené. Jednalo se zejména o...
02.02.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace