Dřevění motýlci BeWooden

22.09.2013

Před měsícem vznikla na českém trhu nová česká značka BeWooden, která se zabývá výrobou dřevěných módních doplňků. Na trh vstoupili s originálními dřevěnými motýlky, každý dřevěný motýlek je vyráběn ručně. Každý kus je originál  a všechny dřevěné motýlky BeWooden jsou vyrobeny z kvalitních tvrdých dřevin. V zastoupení i dvou exotických.

Dřevěných motýlku na svém webu nabízejí celkem 18 druhů. Mimo to, také nabízejí vyrábí krásné dřevěné kravaty se stříbrným řetízkem na kravatu. 

Všechni dřevění motýlci BeWooden a dřevěné sponky jsou originálním ap ředevším kvalitním výrobkem. Tato značk si zakládá na úctě k řemeslné výrobě a jejímu návratu, stejně tak jak podpoře českých výrobků a ruční práce. 

Dřevění motýlci jsou opravdu velice originálním doplněk a každý majitel zaujme svým vkusem a stylem.

Dřevění motýlci BeWooden važí poze 30 gramů a jsou vyrobeni, tak aby nijak nepřekáželi a neomezovali. Svým používáním jsou dřevění motýlci BeWooden stejně praktičtí jak ti látkoví.

Doporučiji shlednout jejich výrobky na oficiální stránce www.bewooden.cz, věřím, že si každý vybere.

Nejnovější články

Vše okolo sázení rajčat

Zasadit rajčata správně je důležité pro jejich zdravý růst a plodnost. Zde je několik kroků, které můžete následovat: Volba vhodného...
06.06.2023

Tonování autoskel

Při tonování autoskel existuje několik možností, které se liší v použitém materiálu a intenzitě zatemnění. Zde je několik obecných...
05.06.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace