Mám to v kapse! Máš to taky?

07.08.2013

Mám to v kapse! Máš to taky?

Ahoj Viki,

to musíš vidět. Včera jsem si stáhla do mobilu super aplikaci Nákupní centra. Ve vedlejším nákupáku v sobotu zapěje božský Kája a za nákup nad pět set dostanu triko zdarma. A těch slev co tu mají. Tak si jí koukej stáhnout taky, ať si v obraze.

Čau Markéta

Slogan, „nechoďte nakupovat bez nás“, už jste jistě slyšeli. Jedná se o jediný mobilní průvodce nákupními centry a obchody. Nechte se informovat o akcích, obchodech, jejich nabídkách a slevách. Vše na jednom místě, přehledně na displeji Vašeho mobilního telefonu. Najděte Vaše oblíbené nákupní centrum.

Na českém trhu jedinečná mobilní aplikace Nákupní centra se po roce dočkala zcela nového kabátu. Kromě skvělé grafiky a přehlednějšího a rychlejšího ovládání, připravila pro své uživatele a zároveň i pro své klienty mnoho novinek.

Nové funkce:
Jako první tě dostane, přepracovaný a vylepšený Feed událostí, který přehledně zobrazuje nákupní centra, novinky, slevy a akce v okolí nebo jiné zvolené lokalitě.

Vyhledání nákupních center a obchodů je nyní ještě rychlejší díky mapě a funkci naposledy navštívených center.

Jedním tapnutím procházej oblíbené obchody, restaurace, kavárny a další podniky ve tvém oblíbeném nákupním centru.
Najdi svůj oblíbený obchod na mapě centra a nech aplikaci ať tě k němu dovede. S námi se už nikdy v nákupáku neztratíš.

Funkce oživené do konce roku 2013:

  • Přidej rychlé tipy, fotky, a začni psát recenze na svoje oblíbené značky a obchody.
  • Soutěž s nákupními centry a jednotlivými obchody o hodnotné ceny.
  • Staň se součástí věrnostních programů.

Aplikace je určena pro smartphony s operačním systémem iOS a Android. Pro uživatele je a vždy bude zcela zdarma. ( Momentálně jsme nasadili novou verzi pro Android, pro iPhone bude následovat v průběhu podzimu 2013. )

Před rokem jsme začínali s 25 nákupními centry, nyní jich aplikace obsahuje přes 60. Naším cílem je informovat o všech nákupních centrech s více než 30ti obchody v celé České republice.

Nákupní centra nově mohou promovat své akce prostřednictvím přednostních zápisů. A zasílat cílené zprávy – notifikace – uživatelům.

„Mobilní aplikace jsou stále populárnější, používají je dospělí i děti.S naší mobilní aplikací oslovují naši klienti, tedy nákupní centra a jejich obchody, konkrétní skupinu svých zákazníků, kteří je často navštěvují a utrácí u nich peníze. Pro obchodníky to je efektivní marketingový nástroj, který by se rozhodně v reklamních kampaních neměl opomíjet.“ říká Ondřej Synovec, majitel společnosti Smarcoms.

Náš cíl do konce roku 2013 je jasný. Vylepšovat a rozšiřovat

Již nyní jsme navázali spolupráci se Slovenskými a Rakouskými nákupními centry a připravujeme rozšíření naší aplikace i do dalších zemí.

V roce 2014 plánujeme v rámci naší mobilní aplikace vytvořit a spustit nákupní sociální síť.

http://www.nakupnicentra.com

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace