Hledáte tip na víkend? Zkuste pivní lázně!

19.07.2013

Pro milovníky prodloužených víkendů máme zajímavý tip na opravdu intenzivní relaxační zážitek - pivní lázně. Víkend v pivních lázních zaručeně potěší i všechny milovníky a milovnice zlatavého moku.

Hop do vany s pivkem v ruce

Pokud hledáte místo, kde načerpat ztracenou energii a odpočinout si, jsou pivní koupele tou pravou volbou. Nechte všechny starosti doma a ponořte se do originální koupele připravené ze speciální směsi chmelových extraktů, bylin a horké vody. Pokud vás přepadne žízeň, žádný problém. U každé kádě je i vlastní pípa, ze které si můžete sami točit pivo, dle vlastní potřeby. Uznejte zemský ráj to napohled.

Do pivních lázní vezměte i svou drahou polovičku

Přemýšlíte nad dárkem pro svou drahou polovičku, vezměte ji s sebou a užijte si víkend v pivních lázních společně. Ženy jistě ocení blahodárné účinky lázní na pokožku a po skončení koupelí na následující lázeňské procedury dle zvoleného balíčku.

Pivni-lazne.eu – nejnovější informace ze světa pivních lázní

Pivní lázně jsou pro náš pivní národ stále populárnějším místem pro trávení volného času a patří mezi nejoblíbenější lázeňské procedury v České republice. Není proto divu, že jejich provozovny rostou jak houby po dešti - jistě znáte lokality jako Chodová Planá, Bahenec, Rožnov a další. Pokud chcete nalézt, zda právě ve Vašem regionu jsou pivní lázně, navštivte internetový portál pivni-lazne.eu najděte si ty své.

Vychutnejte si pivní lázně plnými doušky.

Zdroj: Pivní-lázně.eu

Nejnovější články

Webkamera - pomoc při výběru

Při výběru webkamery pro váš pokoj je dobré zvážit několik faktorů. Rozhodněte se, jakým způsobem hodláte webkameru využívat. Chcete...
23.05.2023

Jaké květiny do bytu?

Květiny jsou skvělým způsobem, jak přinést do našeho bytu přírodní krásu, čerstvost a radost. Navíc mají květiny mnoho dalších...
17.05.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace