Podřezání zdiva

15.07.2013

Pokud vás trápí vlhké zdivo ve vašem objektu a nevíte si rady, jak z něj vlhkost odstranit, pak nastává chvíle, kdy musí přijít na řadu odborníci. Ti mají zkušenosti ve svém oboru, dokáží dobře poradit, vybrat vhodnou sanační metodu a hlavně vlhkost ze zdiva nadobro odstranit.

Sanační metody

Odborníci ví, že existuje více sanačních metod, které mají za úkol odstanit vlhost ze zdiva. Sanace je obecně náročnější disciplína, která opravdu vyžaduje odbornější znalosti. Nesprávním či neodborným používání a využívání sanačních metod lze udělat mnohdy více škody nežli užitku.

Vedle metod jako je metoda svislé hydroizolace či injektáž zdiva, které jsou nejvíce známé a také nejčastěji prováděné, se používají i další, a to technicky podstatně náročnější, metody. Jednou z nich je například podřezání zdiva. Tato metoda patří mezi mechanické metody odstranění vlhkosti. Další mechanická metoda je například narážení plechů.

Podřezání zdiva se provádí buď řetězovou pilou nebo diamantovým lanem, kdy opět nejlépe profesionálové dokáží říci, kdy se který způsob podřezání domu provede.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace