Nepodceňujte výběr povlečení a prostěradla

04.02.2013

Dnes se budeme zabývat nejdůležitější fází dne pro náš odpočinek, tedy spánkem. Tento nesmírně důležitý čas bychom neměli v žádném případě podceňovat a vybrat si pro náš spánek příjemné povlečení i prostěradla, tak abychom se v něm cítili uvolněně a skvěle! Neměli bychom se v něm nepříjemně potit ani by nás nemělo chladit. Mělo by být příjemné na omak a tělo by si v něm mělo příjemně odpočinout.

Jednou z firem, která se zabývá výrobou povlečení, prostěradel a ostatními bytovými textiliemi je firma ARCÁDE COLOR s.r.o.. Funguje od roku 1996 a získala si dobré jméno nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v zahraničí, kde se může pyšnit svými kvalitními výrobky. Firma si získala dobré jméno svou vysokou kvalitou a nadčasovým sortimentem, hlavně v oblasti ložního povlečení a prostěradel.

Prostěradla se dnes vyrábějí v široké škále barev (už ne jen v bílé, jak tomu bývalo za našich babiček) ale od pastelových barev až po temné.  Z materiálů kromě bavlny je velmi příjemné i froté prostěradlo a to i strečové, které se pěkně dá natáhnou na postel nebo i na letiště, tudíž nikde nic neleze, nekrabatí se a nekrčí. Natáhnete prostěradlo po vyprání a před praním zase stáhnete. Nic nežehlíte! To umožňují dnešní strečová prostěradla. Úžasná záležitost! A stačí vyprat na 40 stupňů! A ne jak naše babičky, jak se říkalo, že bude „velké prádlo“, celou sobotu praly, vyvařovaly, škrobili, kropily, žehlily a výsledek byl, že prostěradlo bylo, jako prkno.

V dnešní době je dostupné nepřeberné množství materiálů povlečení od krepů, flanelů, bavlny, saténů, popelínu až po hedvábí! Krásná nadčasová paleta barev nynějšího luxusního povlečení, odstínů a kreativních designů a motivů, že se z nich nechce ráno ani vylézat! V eshopu firmy ARCÁDE COLOR si vybere každý dle svého nejrozmanitějšího přání.

Nejnovější články

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Vlastní bydlení

Je tomu jen několik málo let, když jsme koukali na ceny nových bytů a říkali jsme, jak jsou drahé, ne-li předražené. Jednalo se zejména o...
02.02.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace